Visos kategorijos
EN

Pagrindinis> PRODUKTAI

PRODUKTAI

Hunan World Well-being Biotech Co., Ltd. yra Shimen ekonominės ir technologinės plėtros zonoje, kuri yra žinoma kaip "apelsinų ir arbatos gimtasis miestas". Jis užima daugiau nei 4.95 ha plotą. Gaminame visų rūšių standartizuotus ekstraktus ir ekstraktus iš Kinijos žolelių, vaisių ir daržovių miltelių, tirpios arbatos miltelių, grybų miltelių ir kitų produktų, kurie plačiai naudojami medicinoje, sveikatos priežiūros produktuose, maisto, kosmetikos ir pašarų pramonėje.

 • Kavos ekstraktas
  Kavos ekstraktas

  Pagrindinis kava ekstrakto komponentas yra kavalaktonas 30%. Kava yra žemas krūmas, augantis tropikuose, plačiai paplitęs Ramiojo vandenyno pietinėse salose, turi raminamųjų.

 • Juodojo imbiero ekstraktas
  Juodojo imbiero ekstraktas

  Paviršius rusvai juodas arba gelsvai rudas. Šviesiai putojantis, pjūvio kraštas rusvai juodas, centre rusvai gelsvas, smulkus granuliavimas

 • Morkų ekstraktas
  Morkų ekstraktas

  Morkų ekstraktas – Apiaceae šeimos žolinis augalas, mokslinis pavadinimas Daucus carota, dažniausiai kas dveji metai, valgomas tiesiašaknis, ekstraktas stiprina blužnį ir skrandį.

 • Senna lapų ekstraktas
  Senna lapų ekstraktas

  Senna yra krūmas, randamas Indijoje, Pakistane, Pietų Kinijoje ir kitur. Jo pavadinimas kilęs iš arabiško žodžio „sena“, ir jis buvo naudojamas ajurvedos ir unani medicinoje nuo devintojo amžiaus.

 • Sophora Japonica ekstraktas
  Sophora Japonica ekstraktas

  Rutinas yra glikozidas tarp flavonolio kvercetino ir disacharido rutinozės. Rutiną galima sukurti sujungus disacharidą prie kvercetino hidroksilo grupės.