Visos kategorijos
EN

Pagrindinis> Naujienos

Hunan World Wellbeing Bio-tech Co., Ltd yra įmonė, užsiimanti natūralių augalų ekstraktais, tyrimais ir plėtra, gamyba, perdirbimu ir pardavimu

Laikas: 2022-11-23 Pataikymai: 33

工厂正面图

Hunan World Well-Being Bio-tech yra įmonė, užsiimanti natūralių augalų ekstraktų tyrimais ir plėtra, gamyba, perdirbimu ir pardavimu. Įmonė turi visą įrangą, skirtą ekstraktui, koncentravimui, ekstrakcijai, kolonėlės chromatografijai, džiovinimui purškiant, vakuuminiam džiovinimui, smulkinimui, maišymui, atrankai, pakavimui, HPLC, UV ir pan. Jame yra švarus daugiau nei 400 kvadratinių metrų plotas, puiki bandomoji gamyklos įranga ir kristalizacijos bei valymo įranga, skirta didelio kiekio gaminiams. Kasmet jis gali apdoroti daugiau nei 1000 tonų kiniškų vaistažolių žaliavų. Visapusiškai panaudojome vietinius natūralius vaistų išteklius Shimen mieste, Hunano provincijoje, ir sukūrėme Eucommia Ulmoides ekstraktą (chlorogeninė rūgštis 5%-98%, 5% Eucommia Ulmoides). , 98% aukubinas, 90% terpineolio digliukozidas, 90% Eucommia Ulmoides glikozidas, citrusinių vaisių ekstraktas (citrusinių vaisių greitieji milteliai, 90% hesperidinas, 30% finefrinas, 96% dihidrohalkonas, apelsinų žievelių aliejus ir kt.) 98% arbatos ekstraktas Polifenoliai, 80 % katechinas, 99 % teaninas, 99.9 % theaflavinas, 98 % EGCG) ir kiti standartiniai augalų ekstraktai bei įvairūs atskiri tradicinės kinų medicinos ekstraktai. Įmonė perdirbimui tiekia augalų ekstraktus, kurie gaminami visiškai laikantis užsakovo gamybos proceso reikalavimų, bei griežtai išlaiko kliento informacijos konfidencialumą.

Mūsų įmonė yra įmonė, kurios specializacija yra natūralių žaliųjų ekstraktų, farmacijos tarpinių produktų, maisto ir sveiko maisto, kosmetikos, maisto priedų, pašarų priedų kaip žaliavų gamyba ir pardavimas. Bendrovė turi daugybę mokslinių tyrimų, vadybos ir techninio pagrindo, užmezgė glaudžius techninio bendradarbiavimo ryšius su kolegijomis ir universitetais bei mokslinių tyrimų institucijomis šalyje ir užsienyje, taip pat ištisus metus samdė vietinius ir užsienio biotechnologijų ekspertus kaip MTEP konsultantus. , kaip tvirtą pagrindą įmonės MTTP ir technologiniam atnaujinimui. Pasikliaujant nepriklausomu aukštųjų technologijų talentų auginimu ir diegimu šalyje ir užsienyje bei glaudžiai bendradarbiaujant su daugeliu mokslinių tyrimų institucijų, buvo suformuota daugiadisciplinė, visapusė ir aukšto lygio techninio ir valdymo elito komanda gavybos ir valdymo srityse. atskyrimas, sintezė, fermentacija, farmacija, funkcinė maisto chemija, mityba, biologija, inžinerija, valdymas ir molekulinės struktūros modifikavimas. Įmonė turi pilną ekstrahavimo, atskyrimo, sintezės, fizinės sterilizacijos ir kitą gamybos įrangą, didelę gamybos patirtį ir griežtą kokybės kontrolės sistemą, taip pat sukūrė puikią pardavimo paslaugų sistemą su importo ir eksporto teisėmis bei savitarnos tikrinimo kvalifikacija.

Įsikūrusi namuose ir susidūrusi su pasauliu, įmonė inovacijas imasi kaip koncepcijos, mechanizmo, valdymo, rinkodaros, technologijų, produktų ir kitų aspektų įmonės branduolį, įgyvendina artimą, vidutinį ir ilgalaikį planavimą orientuotą valdymą, užtikrina ilgalaikis, tvarus ir šuolis į priekį įmonės plėtra, visapusiškai gerina visapusišką įmonės kokybę ir formuoja savo intelektinės nuosavybės teises kaip pagrindinę technologiją, pagrindinius produktus ir valdymo režimą, būdingą tik mažoms ir vidutinėms mokslo ir technologijų įmonėms. , Prisitaikyti prie pasaulinės ekonominės integracijos vystymosi tendencijų. Įmonė atsižvelgia į akcininkų, darbuotojų, visuomenės interesus ir kitus aspektus, siekia darnios įmonės, gamtos ir visuomenės vienybės, įneša daugiau indėlio į šalį ir visuomenę.

Mes visada laikomės verslo plėtros koncepcijos „inovacijos, vientisumas, kokybiški produktai ir vartotojų pasitenkinimas yra esminis dalykas“, laikomės įmonės valdymo politikos „darnos, efektyvumo, moksliškumo, plėtros ir stiprinimo bei daugkartinio indėlio“ ir siekiame ilgalaikis įmonės išlikimas ir plėtra su ekonomiškais produktais, reputacija darant tai, ką sakote, klientų pasitenkinimą ir abipusiai naudingomis paslaugomis.