Visos kategorijos
EN

Pagrindinis> Kompanijos profilis

Kompanijos profilis


Hunan World Well-being Biotech Co., Ltd. yra Shimen ekonominės ir technologinės plėtros zonoje, kuri yra žinoma kaip "apelsinų ir arbatos gimtasis miestas". Jis užima daugiau nei 4.95 ha plotą. Gaminame visų rūšių standartizuotus ekstraktus ir ekstraktus iš Kinijos žolelių, vaisių ir daržovių miltelių, tirpios arbatos miltelių, grybų miltelių ir kitų produktų, kurie plačiai naudojami medicinoje, sveikatos priežiūros produktuose, maisto, kosmetikos ir pašarų pramonėje.


Hunan World Well-being Biotech Co., Ltd yra įmonė, užsiimanti MTTP, botaninių ekstraktų gamyba ir pardavimu. Bendrovė turi visą įrangą, skirtą ekstrahavimui, koncentravimui, kolonėlės chromatografijai, purškimui, džiovinimui vakuume, smulkinimui, maišymui. , atranka, pakavimas, HPLC, GC, atominė absorbcija, spektrofotometras, ultravioletiniams spinduliams matomas spektrofotometras, greitasis drėgmės matuoklis. Jame yra švarus daugiau nei 400 kvadratinių metrų plotas, puiki bandomoji gamyklos įranga ir kristalizacijos bei valymo įranga, skirta didelio kiekio gaminiams. Kiekvienais metais jis gali apdoroti daugiau nei 1000 tonų kinų vaistažolių žaliavų. patogus susisiekimas. Visiškai išnaudojome vietinius natūralius vaistų išteklius Shimen mieste, Hunano provincijoje, ir sukūrėme Eucommia ulmoides ekstraktą (chlorogeno rūgštis 5%-98%, 98% aukubino, 90% terpineolio digliukozido, 90% Eucommia ulmoides glikozido), citrusinių vaisių ekstraktą (Citrus). Vaisių tirpūs milteliai, 90% hesperidinas, 30% sinefrinas, 96% dihidrohalkonas, apelsinų žievelių aliejus ir kt.) Arbatos ekstraktai (98% arbatos polifenoliai, 80% katechinas, 99% teaninas, 99.9% teaflavinas, 98% EGCG) ir kiti standartiniai EGCG. augalų ekstraktai ir įvairūs pavieniai tradicinės kinų medicinos ekstraktai. Įmonė perdirbimui tiekia augalų ekstraktus, kurie gaminami visiškai laikantis užsakovo gamybos proceso reikalavimų, bei griežtai išlaiko kliento informacijos konfidencialumą.


Mūsų įmonė yra įmonė, kurios specializacija yra natūralių žaliųjų ekstraktų, farmacijos tarpinių produktų, maisto ir sveiko maisto, kosmetikos, maisto priedų, pašarų priedų kaip žaliavų gamyba ir pardavimas. Bendrovė turi daugybę mokslinių tyrimų, vadybos ir techninio pagrindo, užmezgė glaudžius techninio bendradarbiavimo ryšius su kolegijomis ir universitetais bei mokslinių tyrimų institucijomis šalyje ir užsienyje, taip pat ištisus metus samdė vietinius ir užsienio biotechnologijų ekspertus kaip MTEP konsultantus. , kaip tvirtą pagrindą įmonės MTTP ir technologiniam atnaujinimui. Pasikliaujant nepriklausomu aukštųjų technologijų talentų auginimu ir diegimu šalyje ir užsienyje bei glaudžiai bendradarbiaujant su daugeliu mokslinių tyrimų institucijų, buvo suformuota daugiadisciplinė, visapusė ir aukšto lygio techninio ir valdymo elito komanda gavybos ir valdymo srityse. atskyrimas, sintezė, fermentacija, farmacija, funkcinė maisto chemija, mityba, biologija, inžinerija, valdymas ir molekulinės struktūros modifikavimas. Įmonė turi pilną ekstrahavimo, atskyrimo, sintezės, fizinės sterilizacijos ir kitą gamybos įrangą, didelę gamybos patirtį ir griežtą kokybės kontrolės sistemą, taip pat sukūrė puikią pardavimo paslaugų sistemą su importo ir eksporto teisėmis bei savitarnos tikrinimo kvalifikacija.

Gamykla ir sodinimo bazė

Gamyklos nuotraukų ekranas